Zimowa oferta Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin to propozycja spędzenia czasu wolnego związanego z przerwą międzysemestralną dla naszych piłkarzy! Podobnie jak podczas wyjazdów letnich, tak i zimą wiodącym założeniem jest realizacja form szkoleniowych przygotowane przez kadrę trenerską. Wspólnie spędzone kilka dni to również czas integracji, która jest wartością dodaną dla funkcjonowania w klubie i codziennej pracy adeptów w trakcie trwania całego sezonu piłkarskiego.

 

image

Termin i Miejsce Obozu

────────────────────────────────────────

Obóz zimowy zaplanowany został w terminie 13 stycznia – 18 stycznia 2020 roku. Miejscem wyjazdu będzie Zwierzyniec. Jest to miejscowość położona przy Roztoczańskim Parku Narodowym ok. 95 km od Lublina. Więcej informacji o Zwierzyńcu dostępne jest na stronie www.zwierzyniec.info.pl.

Bazę pobytową podczas obozu zimowego stanowić będzie Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu. Posiada ona doświadczenie w organizacji zarówno letnich, jak i zimowych obozów dla sportowców co roku przyjmując drużyny z całego województwa. W zakresie infrastruktury sportowej na potrzeby treningowe zadysponowane zostanie boisko typu orlik oraz boisko wielofunkcyjne i hala sportowa. Ponadto w harmonogramie pobytu przewidziana zostanie wizyta na basenie.

 

Zapisy i koszty

────────────────────────────────────────

Oferta obozu skierowana jest do grupy 2008/09, 2010, 2011 oraz 2012. Wniesienie opłaty na poczet I raty w terminie nie przekraczającym 30 listopada 2019 roku będzie równoznaczne z zapisem i deklaracją udziału dziecka w obozie piłkarskim.

Całkowity koszt sześciodniowego obozu to 690 zł., który obejmie zakwaterowanie, wyżywienie, transport, obiekty sportowe, opiekę trenerów oraz wodę w trakcie całego pobytu. Wpłat dokonywać należy wg poniżej zamieszczonego harmonogramu:

– 300 zł. do 30 listopada 2019
– 390 zł. do 31 grudnia 2019

Wpłaty prosimy uiszczać za pośrednictwem rachunku bankowego Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin tj. 03 1750 0012 0000 0000 4157 3376 z dopiskiem „Imię i nazwisko – obóz zimowy”.

 

Do pobrania

────────────────────────────────────────

  • Harmonogram obozu (wkrótce do pobrania)
  • Karta kwalifikacyjna (wkrótce do pobrania)