Grupa 2013 zółta spędziła weekend w Szalowej (woj. małopolskie), gdzie przez 3 dni rywalizowała na prestiżowym turnieju CUTLINE CUP. To kolejny nasz rocznik, który wziął udział na tamtejszej Sport Arenie w bardzo dobrze przygotowanych rozgrywkach. Co działo się w trakcie? 

Piątek zaczęliśmy od rozegrania dwóch towarzyskich gier kontrolnych - z AP Zagłębie Sosnowiec oraz AP Mam Talent Limanowa. 

Sobota to już pierwszy dzień zmagań turniejowych, na który przypadły mecze fazy grupowej, gdzie mierzyliśmy się z drużynami Dunajec Nowy Sącz, Starówka Nowy Sącz, Bardfa Academy ze Słowacji, Limanovia oraz Uran Łukowica. Tego dnia nasz bilans to 4 zwycięstwa i remis, z bilansem bramkowym 22:1, co dało I miejsce w grupie, awans do grupy PLATYNOWEJ i niedzielne mecze o czołowe lokaty w turnieju.

Razem z nami w grupie znalazły się ekipy UKS Leńcze, FA Nisko, Sandecja Nowy Sącz, Karpaty Krosno, a także Sportowiec Modlniczka. Tego dnia także byliśmy poza zasięgiem, ponownie wygrywając 4 i remisując jeden mecz przy bilansie bramkowym 14:1, co oznaczało zwycięstwo w całym turnieju! 

10 gier turniejowych w formule 9x9, 200 minut spędzonych na boisku i końcowy, zwycięski rezultat w stawce 24 drużyn z Polski i Słowacji napawa nas dumą! 

Do tego drugi weekend z rzędu Szymon Turowski zostaje królem strzelców rozgrywek! 

Świetna postawa i wielkie brawa dla zawodników, trenerów i rodziców. 

fot. Turniej Piłkarski Cutline Cup // Fotostudziński.pl