W dniach 17-18.02. na boisku pod balonem przy stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku odbywał się turniej SSM Wisła Płock Cup. W weekend rywalizowały tam ekipy z rocznika 2015. Obsada turnieju to m.in. gospodarze Wisła Płock, Jagiellonia Białystok, Radomiak Radom, Warta Poznań, Escola Varsovia czy Delta Warszawa.  Wśród nich znalazła się również nasza drużyna z grupy żółtej.

Pierwszego dnia odbywały się mecze fazy grupowej, podczas której po 7 rozegranych meczach uplasowaliśmy się tylko za plecami Delty Warszawa. Niedziela to z kolei faza finałowa podzielona na dwie czterozespołowe grupy, w której zajęliśmy I miejsce równoznaczne z grą w finale turnieju! 

Tam przyszło nam zmierzyć się z Ursusem Warszawa, gdzie o końcowym zwycięstwie, po bezbramkowym remisie, zadecydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali zawodnicy ze stolicy, którzy okazali się ostatecznie zwycięzcami. 

Po dwóch dniach zmagań, 187 minutach gry w 11 spotkaniach, stojącego na bardzo wysokim poziomie sportowym turnieju, nasi zawodnicy uplasowali się na znakomitym II miejscu!

Dodatkowo królem strzelców turnieju został nasz zawodnik - Kacper Kisiel, który upolował 15 trafień.

Wielkie brawa dla zawodników i trenerów! 

 

image

                             fot. Michał Wiśniewski/portalplock.pl