Za nami okres 2-tygodniowych ferii zimowych, podczas których nasi adepci bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu Akademii. Pierwszy tydzień ferii to obóz sportowy w Dębicy dla roczników 2014 oraz 2015, a także miejscowe półkolonie we współpracy ze Środowiskowym Hufcem Pracy w Lublinie.

Podczas obozu nasi zawodnicy przede wszystkim szlifowali swoje umiejętności pod okiem trenerów podczas dwóch jednostek treningowych dziennie oraz gier kontrolnych. Podczas pobytu mierzyliśmy się z ekipami Profbud Beniaminek Krosno, DAP Dębica oraz Chemik Pustków.  

Poza celem nadrzędnym znalazł się również czas na relaks. Korzystaliśmy m.in. z Centrum Aktywnego Wypoczynku, które daje możliwość gry w kręgle czy zabaw na placu z trampolinami i zjeżdżalniami, korzystaliśmy z sali mat na zajęciach z Ju-Jitsu, byliśmy na lodowisku oraz kompleksie basenów MOSiR Dębica.  

Z kolei zawodnicy przebywający na półkoloniach w ciągu 5 aktywnych dni, poza jednostkami treningowymi, wzięli udział w warsztatach w Regionalnym Muzeum Cebularza, spotkali się z panią Beatą Cieślińską na zajęciach z zakresu dietetyki, a także korzystali z kina i basenów przy CSR Łabędzia.

                  

Drugi tydzień ferii to drugi turnus obozu, tym razem roczników 2012 oraz 2013 na tych samych obiektach w Dębicy, podczas którego przyszło nam sprawdzić się na tle miejscowych drużyn - Igloopol Dębica, DAP Dębica oraz Chemik Pustków. Poza tym oczywiście na zawodników czekał szereg atrakcji podobnych do młodszych kolegów z Akademii, jak również konkursy z nagrodami.  

To był bardzo udany czas, a już wkrótce informacje odnośnie letnich wypoczynków. Nie możemy się doczekać!!