Z końcem ubiegłego roku otrzymaliśmy wiadomość, iż Akademia Piłkarska Bronowice Lublin otrzymała Srebrny Certyfikat w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich na rok 2024!

Jako Akademia otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej niejako pieczęć wysokiego poziomu organizacji i szkolenia, ponieważ uprzednio, od roku 2020, Akademia znajdowała się na poziomie Brązowego Certyfikatu.

W ramach sukcesywnego rozwoju szkółki podjęte zostały kroki w celu uzyskaniu wyższego poziomu certyfikatu, które po spełnieniu szeregu wymagań zakończyły się sukcesem!

            Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich jest gwarantem wysokich standardów pracy, a Zawodnicy i ich Rodzice mogą mieć pewność, że przynależne do niego organizacje są spełnieniem kryteriów z zakresu odpowiedniej jakości szkolenia.

Certyfikowane Szkółki Piłkarskie opierają swoje szkolenie na przygotowanych dla każdej kategorii wiekowej planach treningowych, a jednostki treningowe na opracowanych z uwzględnieniem planu środkach treningowych, co podlega następnie weryfikacjom PZPN.

            Łączna liczba certyfikowanych szkółek wynosi 1217 w całej Polsce. W województwie lubelskim jest 10 szkółek na poziomie Srebrnego Certyfikatu, w tym Akademia Piłkarska Bronowice Lublin. To dla nas olbrzymi powód do dumy i znak, że jesteśmy miejscem godnym zaufania!

 

image