Letnie półkolonie Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin to propozycja spędzenia czasu wolnego związanego z okresem wakacyjnym dla naszych młodych piłkarzy! W trakcie trwania turnusu realizowane będą założenia szkoleniowe przygotowane przez kadrę trenerską, a także zajęcia o charakterze integracyjnym. Piłkarskie Lato na Bronowicach ma na celu animację wspólnego aktywnego wypoczynku w okresie ferii wakacyjnych, a także zabawę i rozrywkę w przyjaznej atmosferze naszego klubu. Harmonogram wkrótce w zakładce „Do pobrania” znajdującej się poniżej strony.


 

image

Termin i miejsce półkolonii

────────────────────────────────────────────────

Półkolonie zaplanowane zostały jako dwa turnusy w terminach 1923 lipca 2021 roku oraz 2630 lipca 2021 roku w godz. 8.00-16.00. Bazą organizowanego Piłkarskiego Lata na Bronowicach będzie Hufiec Pracy mieszczący się przy ul. Łabędziej 15 w Lublinie. Na potrzeby klubu zadysponowane zostaną pomieszczenia, które stanowić będą miejsce początku i końca każdego dnia, posiłków czy ewentualnych dodatkowych zajęć edukacyjnych.

Jako obiekty treningowe w trakcie trwania półkolonii klub zabezpieczy jednostki na obiektach sportowych Zespołu Szkół Budowlanych przy ul. Słowiczej 3. Z kolei zajęcia planowane na basenie realizowane będą w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Łabędzia” przy ul. Łabędziej 4.

 

Zapisy i koszty

───────────────────────────

Oferta półkolonii skierowana jest do wszystkich grup Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin. Wniesienie opłaty będzie równoznaczne z zapisem i deklaracją udziału dziecka w półkoloniach piłkarskich. W przypadku nie osiągnięcia liczby minimum uczestników dla każdego z turnusów zostaną one połączone w jeden.

Całkowity koszt pięciodniowych półkolonii to 500 zł., który obejmuje organizację zajęć sportowych, wyżywienie, ew. transport, opiekę trenerów oraz dodatkowe płatne atrakcje.

 

Wpłaty prosimy uiszczać za pośrednictwem rachunku bankowego Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin tj. 71 1600 1462 1081 7018 3000 0001 z dopiskiem „Imię i nazwisko – półkolonie piłkarskie – turnus I lub II”.

 

Do pobrania

─────────────────────