Dawać przykład to po pierwsze! Być sportowym autorytetem to po drugie! I wreszcie po trzecie budować naturalną mobilizację do treningu swoich pociech! To wszystko za sprawą powołania drużyny rodziców, czyli nowej klubowej inicjatywy pod hasłem „Mój Tata Piłkarz”.

Reprezentacja Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin złożona z rodziców adeptów jest nowatorskim pomysłem wdrożonym w klubie. Idea, która towarzyszyła utworzeniu drużyny to promocja szeregu wartości związanych z aktywnością poprzez sportową postawę tatusiów naszych zawodników. Zastosowanie identyfikacji klubowej w zakresie nazwy i wzoru kompletów meczowych ma na celu dodatkowo wzmocnić założenia będące tożsamymi z funkcjonowaniem projektu. Docelowo drużyna rywalizować będzie na poziomie lubelskich lig orlikowych oraz halowych, a odpowiedzialnym za koordynowanie całości przedsięwzięcia „Mój Tata Piłkarz” został Marcin Bodzak (kontakt: +48 507 734 869).

image

Partner Główny

─────────────────────────────

Partnerem Głównym inicjatywy jest Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST (www.ortooptymist.pl). Firma od 2011 roku dba o zdrowie swoich pacjentów będąc ekspertem w dziedzinie medycyny sportowej, rehabilitacji i dietetyki oraz stomatologii, ortodoncji i medycynie estetycznej. W ramach współpracy Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST zabezpieczyło zakup sprzętu sportowego oraz udział drużyny w rozgrywkach halowych sezonu 2019/2020. Logotyp naszego Partnera obecny będzie na koszulkach meczowych reprezentacji rodziców. Ośrodek mieści się przy ul. Jana Sawy 9 lok. 2 w Lublinie. Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu (81) 473 25 20.

image