Po raz kolejny ze świetnej strony pokazał się rocznik 2015. Na dobrze znanym naszej Akademii międzynarodowym turnieju w Licheniu Starym nasi zawodnicy spędzili owocne 3 dni na rywalizacji z ekipami z Polski i Europy, czego efektem jest wysokie - 4 miejsce w stawce 32 zespołów. 

Na miejscu stawiliśmy się w piątek i tego dnia czekały na nas dwie gry kontrolne - z Akademią Jagiellonii Białystok oraz Rakowa Częstochowa. 

Sobota to już rozpoczęcie rywalizacji turniejowej. Faza grupowa przydzieliła nam takich przeciwników jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Wisła Kraków, AP Kowale, Widzew Łódź, APR Konin oraz niemieckie Schalke 04 Gelsenkirchen. W rywalizacji tej wznieśliśmy się na wyżyny poziomem gry, czego efektem był komplet (!!) zwycięstw w fazie grupowej z bilansem 27 strzelonych i tylko 3 straconych bramek oraz awans do grupy złotej na niedzielne spotkania.

Tam w dalszej rywalizacji przyszło nam zmierzyć się z ukraińskim FK Lwów, ŁKS-em Łódź, Lechią Gdańsk oraz belgijskim Club Brugge, a uzyskane rezultaty pozwoliły nam na znalezienie się w najlepszej czwórce turnieju i grę o najwyższe cele obok FK Lwów, Delty Warszawa oraz Śląska Wrocław. 

W rezultacie po 13 grach turniejowych zakończyliśmy rywalizację na bardzo dobrym - 4 miejscu w całym turnieju wśród najlepszych Akademii w Polsce. Do tego indywidualne wyróżnienie, najlepszego pomocnika turnieju, trafiło w ręce naszego zawodnika - Olafa Wawrzyńczyka. Wielkie brawa dla całej ekipy za oddanie serca podczas 3 fantastycznych dni rywalizacji!!

fot. Pro-Turnieje/facebook