Kolejną wspaniałą przygodę mają za sobą zawodnicy z rocznika 2015. Ostatni weekend spędzili w województwie Świętokrzyskim, w miejscowości Końskie, na turnieju z cyklu Kwadrat CUP i wrócili ze złotymi medalami na szyi za zwycięstwo w całych rozgrywkach!! 

Turniej podzielony był na dwie fazy. W sobotę rozgrywaliśmy spotkania fazy grupowej, w której znaleźliśmy się wraz z Akademiami ŁKS-u Łódź, Włókniarza Pabianice, KS Stadionu Śląskiego Chorzów, SEMP Siedlce, Juventus Academy Toruń oraz KS SEMP Warszawa. Po rozegraniu sześciu spotkań otrzymaliśmy przepustkę do najlepszej, złotej grupy w turnieju i możliwość gry o najwyższe miejsca w turnieju. 

Obok nas znalazły się w niej drużyny z Akademii FC Banik Ostrava, Rakowa Częstochowa, SR Donaufeld Nachwuchs, Lecha Poznań, ŁKS-u Łódź, Jagiellonii Białystok, KKP Korony Kielce ora SEMP-a Siedlce. Dziewięć niedzielnych, bardzo wymagających spotkań w fazie finałowej kończymy z bilansem 7 zwycięstw i 2 remisów, co finalnie daje nam zasłużone, I miejsce w stawce 29 drużyn z trzech krajów. 

Drużyna zapracowała również na indywidualne wyróżnienia, wśród których najlepszym zawodnikiem całego turnieju uznany został Igor Fidaś, zaś w Drużynie Marzeń znalazł swoje miejsce Wiktor Pluta. W ramach zwycięstwa drużyna otrzymała także voucher na sprzęt sportowy o wartości 2500 zł.

Ogromne brawa za kolejny świetny występ!! 

fot. fb/KWADrat eventy sportowe