Za nami kolejny bardzo udany weekend na turnieju w Szalowej (woj. małopolskie). Tym razem grupa żółta rocznika 2015 stawiła się w Szalowa Sport Arenie, by rywalizować w prestiżowym turnieju z cyklu CUTLINE CUP. 

W pierwszej fazie grupowej przyszło nam rozegrać 6 spotkań w grupie złożonej z drużyn Akademia Piłkarska Aserekteam, DAP Dębica, Rekord Bielsko-Biała, Stara Lubovna, Czarni Jasło oraz Limanovia. Tego dnia byliśmy niemalże bezbłędni, pokonując wszystkich sześć zespołów i legitymując się bilansem bramek 61:3. Kosmos. 

Niedziela to decydująca faza i zmagania w grupie platynowej, w której oprócz nas znalazły się zespoły MKS Fablok Chrzanów, Resovia Rzeszów, Dunajec Nowy Sącz, Beniaminek Rzeszów, Sandecja Nowy Sącz oraz MKS Podlasie Biała Podlaska. Na 6 rozegranych tego dnia spotkań pięć zakończyło się zwycięstwami, a jedno porażką. Końcowy rezultat dał zwycięstwo w całych rozgrywkach, co po raz kolejny pokazuje świetną pracę trenerów, wsparcie rodziców oraz niesamowite umiejętności i wolę walki naszych podopiecznych. 

Sumarycznie rozegraliśmy 12 gier turniejowych spędzając na boisku blisko 300 minut. Świetna postawa dała nam finalnie zwycięstwo w mocno obsadzonym, 26-drużynowym turnieju. 

Do tego do Lublina przyjechała statuetka dla króla strzelców turnieju, która padła łupem Stasia Kuśmierzaka. 

Oby tak dalej !! 

fot. Turniej Piłkarski Cutline Cup // Fotostudziński.pl