Za nami oficjalne zakończenie sezonu 2023/2024 w Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin! Drugi rok z rzędu gościmy w przepięknej Dolinie Bystrzycy, gdzie wspólnie bawimy się w blisko 700 osób tworząc niesamowite wspomnienia!! Zapraszamy na relację z organizowanego przez nas wydarzenia.

Na początek tradycyjnie przyszła pora na podsumowanie kolejnego owocnego roku wspólnej pracy Akademii i planów na przyszłość przedstawionych przez Prezesa Piotra Wójcika - ogromne podziękowania dla wszystkich naszych zawodników, którzy codziennie spełniają swoje mniejsze i większe marzenia, dla kadry trenerów, pod okiem których nasi adepci doskonalą swoje umiejętności, pracowników klubu, którzy dopinają wszystkie codziennie sprawy, aby Akademia stała na jak najwyższym poziomie organizacyjnym, rodzicom, którzy wspierają i organizują swój czas, by ich pociechy mogły się spełniać, a także sponsorom, bez których codzienne funkcjonowanie byłoby dużo trudniejsze. 

 

image

 

Następnie na wszystkich uczestników czekała specjalnie przygotowana na to wydarzenie niespodzianka. Podczas festynu poznaliśmy hymn Akademii oraz ... BRONKA, nową klubową maskotkę, która zrobiła nie lada furorę wśród naszych adeptów. Bronek, witamy na pokładzie!! 

Do tego każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i medal w podzięce za kolejny wspólny sezon, frisbee z wygrawerowanym logo Akademii, a także pamiątkowe zdjęcie grupowe wraz z trenerami i Bronkiem.  

 

Po uroczystej części wręczenia nagród przyszła pora na wspólną zabawę na przygotowanych atrakcjach - w formie meczów piłkarskich, gry w siatkonogę, teqballa, zabaw na dmuchańcach, konkursach z nagrodami i grillowaniu. To był piękny dzień dla wszystkich, którzy tworzą społeczność Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin. 

Ogromne podziękowania dla partnerów i sponsorów, którzy nam towarzyszyli, a wśród których są:

- Lublin - Miasto Sportu 

- Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie

- IZ-KAM Nieruchomości pod klucz

- Genicco Shop

- SPORTiCO 

- Projekt Plus Lublin

- Wonder Lashes

- LubApple

- MAS SPORT - Kamil Styżej

- Polski Czerwony Krzyż Lubelskie

- Lubelski Związek Piłki Nożnej

- Akwedukt Hydraulika Lublin

- Michał Piłat Fotografia oraz

- Dolina Bystrzycy.

Dziękujemy, że byliście z nami! Życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, ładujemy baterie i nie możemy doczekać się kolejnego sezonu, który zaczniemy już w połowie lipca od półkolonii i obozów sportowych! Do zobaczenia! 

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdą Państwo w naszej galerii --> tutaj