Jak co tydzień gro naszych drużyn stanęło do rywalizacji ze swoimi rówieśnikami. Okres po zakończeniu rozgrywek ligowych LZPN to czas na liczne turnieje, w których biorą udział nasi adepci. Zapraszamy do sprawdzenia co przyniósł zeszły weekend, a działo się duuuużoooo dobrego!

      Dwa dni zmagań w turnieju z cyklu BeKSa CUP, organizowanych przez BKS Lublin, mają za sobą zawodnicy z naszej Akademii. W sobotę na stadionie przy ul. Balladyny rywalizował rocznik 2016 z grupy żółtej oraz białej, zaś w niedzielę do gry stanęła grupa biała rocznika 2015. Oba nasze roczniki zanotowały bardzo dobre występy, wróciły z turnieju z wysokimi miejscami oraz nagrodami indywidualnymi! 

Młodsi zawodnicy podzieleni byli na dwie ekipy, które rywalizowały wśród 12 zespołów. Swoje występy okrasili miejscem na podium - 3. oraz 7. w całej stawce. Do tego wyróżnienie dla najlepszego bramkarza całego turnieju zgarnął Mateusz Wesołek.

Rok młodsi koledzy, którzy swój turniej grali w niedzielę wypadli bardzo dobrze na tle pozostałych drużyn, przegrywając zaledwie jedno spotkanie z późniejszym zwycięzcą - Orłami Kazimierz, samemu plasując się na II miejscu na 14 drużyn. W swoim debiucie turniejowym z grupą białą nagrodę indywidualną, najlepszego bramkarza turnieju za swoje występy, otrzymał Aleksander Figiel. 

      Sobotę w stolicy spędzili z kolei zawodnicy z rocznika 2015 z grupy żółtej. W turnieju wzięło udział aż 18 naszych zawodników podzielonych na dwie drużyny. Zarówno pierwsza, jak i druga drużyna w swojej kategorii nie miały sobie równych w starciach m.in. z KS URSUS Warszawa, MKS Mazovia, Beniaminek Radom, AP MKS Polonia Warszawa czy Sporting Zielonki. W tzw. "Lidze Mistrzów" oraz "Lidze Europy" zajmujemy dwukrotnie I miejsce, a nagrody MVP grup trafiają w ręce naszych młodych piłkarzy - Kacpra Kieliszka oraz Ksawerego Zarzyki. 

      Aktywny weekend spędzili także nasi najmłodsi. Na turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską Perełki Puławy reprezentowały nas grupy roczników 2016 biała oraz 2018 żółta. Świetna zabawa, mnóstwo goli i minut spędzonych na boisku! 

      Nieco dalej, bo w Białej Podlaskiej, na turnieju z cyklu ELITE CUP, wystąpiła drużyna rocznika 2017 z grupy żółtej. Rozegrane minuty, nabyte doświadczenie i super integracja podczas dni turniejowych to jeden z elementów, który świetnie wpływa na rozwój młodych zawodników. Dobra robota trenerzy!!