Już w najbliższą niedzielę 16.06. na obiektach Politechniki Lubelskiej odbędą się dwa turnieje organizowane przez Akademię Piłkarską Bronowice Lublin. W tym roku postawiliśmy na roczniki 2015 i 2014. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych rozgrywek!

W sesji porannej odbędzie się turniej rocznika 2015, na którym wystąpi 16 zespołów z 4 województw. Ekipy podzielone zostały na dwie grupy, w której każda rozegra po 7 spotkań, a następnie drużyny z miejsc 1-2 utworzą grupę "złotą", 3-4 "srebrną", 5-6 "brązową" oraz 7-8 "zieloną" i rozegrają kolejne trzy spotkania w ramach rundy finałowej o miejsca na koniec zmagań. 

Do rywalizacji w grupie A staną: AP Bronowice Lublin I, AP Star Starachowice, DKS Gaudium Zamość, MKS Avia Świdnik, MKS Ruch Ryki, Resovia Rzeszów, Ursus Warszawa oraz Widok Lublin.

W grupie B natomiast znalazły się: AP Bronowice Lublin II, AP Podlasie Biała Podlaska, AP Stalowa Wola, Beniaminek Radom, BKS Biłgoraj, MKL SEMP Siedlce, Orlęta Łuków oraz STS GRYF Gmina Zamość. 

Każda drużyna rozegra aż 180 minut na 4 boiskach równocześnie. 

 

Zaraz po nim, w sesji popołudniowej odbędzie się turniej rok starszych drużyn - rocznik 2014. Tu z kolei postawiliśmy na formułę ligi i spotkania każdy z każdym. 

Swoją obecnością zaszczyci nas dziewięć drużyn, a będą to dwie ekipy naszej Akademii, AP Stalowa Wola, Beniaminek Radom, Heiro Rzeszów, KS Świdniczanka Świdnik, MKS Avia Świdnik, MKS Opolanin Opole Lubelskie oraz STS GRYF Gmina Zamość. 

Podczas turnieju każda z drużyn rozegra 128 minut, zaś turniej odbywał się będzie na 3 boiskach. 

Nie możemy się już doczekać i jednocześnie serdecznie zapraszamy na trybuny, by dopingować swoje drużyny w walce o najwyższe miejsca! 

Ogromne podziękowania należą się sponsorom turnieju, wśród których są:

- Miasto Lublin 

- Lublin - Miasto Sportu 

- Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie

- IZ-KAM Nieruchomości pod klucz

- Genicco Shop

- SPORTiCO 

- Projekt Plus Lublin

- Michał Piłat Fotografia oraz 

- Lubelskie. Smakuj życie! - z Dumą wspieramy Sport. 

image
image