Aktualności

W imieniu Zarządu Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin informujemy o zmianie wysokości opłaty za treningi. Zgodnie z decyzją, od dn. 1 lutego 2022 roku opłata miesięczna z niniejszego tytułu wynosić będzie 150 złotych. 

Akademia Piłkarska Bronowice Lublin w związku z dynamicznym rozwojem, a co za tym idzie wzrostem rosnących kosztów funkcjonowania klubu podjęła decyzje o zmianie opłaty miesięcznej.

Zwiększająca się liczba trenerów, szkolenia podnoszące kwalifikacje, najem obiektów, zakup profesjonalnego sprzętu sportowego to tylko niektóre czynniki, gdzie organizacja poniosła wzrost kosztów. Świadomość wysokich standardów to zdobyte i zdobywane w dalszym ciągu doświadczenie, a zachowanie określonego poziomu pracy to nieuniknione realne koszty działalności.

Jednocześnie nadmieniamy, iż w przypadku rodzeństwa trenującego w klubie opłata za drugie dziecko to niezmiennie połowa regularnej stawki tj. 75 złotych za miesiąc, natomiast trzecie i kolejne to upust 100%. Bez zmian pozostaje też wymagany termin regulowania należności (do 15-go dnia każdego miesiąca). Szczegółowe informacje dotyczące płatności znajdują się w zakładce Płatności.

Zaznaczamy, iż kwestie w zakresie finansowym są nieformalnym porozumieniem wiodących szkółek w Lublinie.

W przypadku ewentualnych pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Prezes Zarządu Piotr Wójcik ( 722-296-185 / biuro@akademiabronowice.pl)

Share