Oferta dla firm

Za nami cztery lata działalności sportowej. Wspomniany czas to dynamiczny rozwój klubu, to też czas zdobywania doświadczeń i kształtowania organizacji jaką jesteśmy dziś. Akademia oraz jej oferta stanowi obecnie integralną część dzielnicy Bronowice. Na tej płaszczyźnie pragniemy zainteresować zakresem naszych możliwości reklamowych.

unnamed (16)-001

Klub jako organizacja sportowa

Wyróżnikiem Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin jest profesjonalny sposób zarządzania organizacją, nastawienie na doskonalenie, a także odwaga w planowaniu i realizowaniu założeń. Co jednocześnie ma bezpośredni wpływ na dynamikę rozwoju klubu.

Nowe obszary działania, zaplanowane i zrealizowane inicjatywy czy podjęte wyzwania to codzienna praca, która wpływa na obecność organizacji w świadomości dotychczasowych oraz nowych interesariuszy.

Akademia jako partner biznesu

Marketing poprzez sport to doskonała forma promowania marki i produktów firmy. Sport to emocje, które na długo pozostają w pamięci rodziców kibicującym swoim pociechom. Dla każdej firmy kreujemy indywidualny wariant reklamy.

Zawierając porozumienie dotyczące współdziałania, w perspektywie czasu priorytetem jest osiągnięcie satysfakcji równiej oczekiwaniom. Bez wątpienia celem ku temu są wzorowo budowane relacje.