Formularz zgłoszeniowy

Akademia Piłkarska Bronowice Lublin to najlepsze miejsce do rozpoczęcie piłkarskiej kariery! Zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki urodzone w latach 2008-2015 na nabór do drużyn piłkarskich klubu. Wyślij zgłoszenie za pośrednictwem zamieszczonego formularzu.

Uwaga! Pierwsze dwa treningi w Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin są bezpłatne. Skorzystaj z możliwości oceny chęci podjęcia regularnych treningów przez Twoje dziecko oraz oceny proponowanej oferty szkoleniowej klubu.

Formularz zgłoszeniowy

Akceptuję regulamin Klubu dostępny na stronie www.akademiabronowice.pl w zakładce Strefa Rodzica oraz jego ewentualne zmiany za sprawą uchwał Zarządu, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie
i przetwarzanie przez Akademię Piłkarską Bronowice Lublin moich danych osobowych do celów statutowych klubu, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, które nie będą udostępniane innym osobom oraz podmiotom zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).