Aktualności

Już po raz trzeci Akademia Piłkarska Bronowice Lublin będzie organizatorem halowego turnieju piłkarskiego Protexim Cup! Sponsorem głównym rywalizacji jest firma Protexim, która na co dzień wchodzi w poczet Sponsorów naszego Klubu. Ponadto po raz pierwszy wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin.

Organizowany przez Akademię Piłkarską Bronowice Lublin turniej dedykowany rocznikowi 2006 ma charakter lokalny, w którym udział wezmą drużyny lubelskich klubów piłkarskich. W tegorocznej edycji oprócz dwóch zespołów Gospodarzy w zawodach zobaczymy zawodników Sygnału Lublin, Vrotcovii Lublin, Lublinianki Lublin oraz Widoku Lublin. Celem organizacji rywalizacji młodych adeptów piłki nożnej jest upowszechnianie i promowanie kultury fizycznej oraz realizacja współzawodnictwa sportowego stanowiącego jedną z istotnych form szkolenia.

Na uczestników w uznaniu sportowej postawy czekać będą symboliczne medale za udział w turnieju, a wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary zgodnie z końcową klasyfikacją. Ponadto wyłoniony zostanie Najlepszy Zawodnik, Najlepszy Bramkarz i Najlepszy Strzelec Protexim Cup, którzy otrzymają nagrody indywidualne ufundowane przez firmę Olimp Trofea Sportowe. Upominki klubowe od Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin trafią z kolei do pary zwycięzców konkursu żonglerki, czyli stałego już punktu naszych piłkarskich wydarzeń.

Turniej Protexim Cup zaplanowany został dnia 27 stycznia 2019 roku (niedziela) w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie przy ul. Władysława Jagiełły 11. Pierwsze spotkanie już o godz. 15.00.

Zapraszamy do kibicowania młodym piłkarzom!


Share