Aktualności

Z dumą publikujemy efekty jesiennej grupowej sesji zdjęciowej Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin. Nasi adepci, kierownicy  grup i trenerzy kadry szkoleniowej klubu, czyli główni jej bohaterowie. Zobaczcie sami!

Grupa 2006:
Funkcjonując od momentu założenia klubu rocznik 2006 to obecnie najstarsza grupa Akademii. Trenerem drużyny jest Piotr Wójcik, a niezastąpionym w swojej osobie kierownikiem Marcin Samonek. Chłopcy w sezonie ligowym 2018/19 występują w rozgrywkach kategorii Młodzik Starszy z ramienia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Grupa 2007/2008:
Kolejny z najstarszych roczników trenujący w klubie. Trenerem, który prowadzi drużynę jest Rajan Burczyński. Młodsi zawodnicy grupy w sezonie 2018/19 występują w turniejach ligowych kategorii Orlik Starszy.

Grupa 2009:
To kolejny z roczników, który trenuje w klubie od początku jego działalności sportowej. Trenerem prowadzącym drużynę jest Łukasz Gieresz, a kierownikiem Łukasz Skaraczyński. W sezon 2018/19 zawodnicy rywalizują w turniejach ligowych kategorii Orlik Młodszy pod egidą Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Grupa 2010 (żółta):
Przechodzimy do prezentacji młodszej części drużyn reprezentujących klub. Zawodników z rocznika 2010 (gr. żółta) prowadzi trener Piotr Wójcik, a kierownikiem jest Marcin Bodzak. W sezon 2018/19 chłopcy zadebiutowali w rozgrywkach ligowych kategorii Skrzat z ramienia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Grupa 2010 (czarna):
Rocznik 2010 jest pierwszym, w którym prowadzimy równolegle dwie grupy. Tym razem poznajcie chłopców z drużyny „czarnej”. Trenerem prowadzącym jest Łukasz Rusinek.

Grupa 2011 (żółta i czarna):
Zawodnicy podczas sesji jeszcze jako jedna grupa. Obecnie w tym roczniku Akademii funkcjonują już dwie równoległe tj. „żółta” i „czarna”. Trenerami prowadzącymi drużyny kolejno są Łukasz Rusinek i Rajan Burczyński. Chłopcy mają za sobą premierowy udział w grach ligowych, które jesienią zostały zainaugurowane przez Lubelski Związek Piłki Nożnej.

Grupa 2012 (żółta):
Grupa „żółta”, czyli kolejna z dwóch równolegle funkcjonujących w klubie drużyn jednego rocznika. Zawodnicy prowadzeni są przez trenera Wojtka Szaconia i trenera asystenta Rafał Dudkiewicz. Jedni z najmłodszych naszych piłkarzy reprezentują Akademię w rozgrywkach Dziecięcej Halowej Lidze Mistrzów.

Grupa 2012 (czarna):
Grupa „czarna”, czyli drużyna równolegle funkcjonująca w roczniku 2012. Zawodnicy prowadzeni są przez trenera Rafał Dudkiewicz oraz trenera asystenta Wojtka Szaconia. Jedni z naszych najmłodszych piłkarzy.

Grupa 2013/2014 (żółta i czarna):
Przedstawiamy najmłodszych piłkarzy trenujących w klubie. Pierwsze treningi odbyły się przed niespełna dwoma miesiącami. Aktualnie w roczniku prowadzimy dwie równoległe grupy ze znanym już podziałem na „żółtą” i „czarną”. Trenerem odpowiedzialnym za drużyny jest Piotr Wójcik, a trenerem asystentem Jakub Gajewski.

Share