Aktualności

Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu na kolejny rok umowy współpracy firmy deweloperskiej Dom Lublin Sp. z o.o. z naszym Klubem. Tym samym pozostając Sponsorem Głównym Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin w sezonie 2018/2019.

Firma deweloperska Dom Lublin działa na lubelskim rynku od 2007 roku realizując różnorodne zadania z zakresu budownictwa ogólnego i obrotu nieruchomościami. Łącząc doświadczenie w budownictwie, projektowaniu i obrocie nieruchomościami realizuje ona swój cel jakim jest uzyskiwanie jak najlepszych produktów, by zaspokajać potrzeby rynku i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpraca Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin z firmą Dom Lublin miała swój początek w czerwcu 2016 roku. Wsparcie udzielone w ostatnich dwóch sezonach, które były okresem dynamicznego rozwoju Klubu stanowiło jeden z istotnych czynników mających wpływ na kształtowanie naszej organizacji. Kontynuacja umowy sponsorskiej w nowym sezonie to efekt przykładnie zbudowanej relacji równej oczekiwaniom obu stron.

 Zapraszamy na stronę internetową www.domlublin.pl.

Share