Aktualności

Zarząd Klubu pragnie serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w bankiecie będącym podsumowaniem całokształtu działalności w 2018 roku. Inicjatywa organizacji imprezy ma na celu podobnie jak w latach ubiegłych integrację środowiska Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin.

Termin i miejsce:
Bankiet zaplanowany został dnia 10 listopada 2018 roku (sobota) o godzinie 20:00 w Restauracji Zaścianek przy ul. Turystycznej 47 w Lublinie.

Opłata:
Koszt udziału w bankiecie to 90zł/osoba. Opłata przyjmowana jest przy zapisie i obejmuje:
– catering (danie ciepłe, przystawka ciepła, 4 przystawki zimne, ciasto, kawa i herbata oraz napoje)
– obsługę muzyczną imprezy
– atrakcję w postaci fotobudki
– konkursy wizytówkowe
– klubowy tort

Zapisy:
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w bankiecie prosimy o zapisy w trakcie treningów Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin u trenerów i kierowników w terminie nieprzekraczającym 4 listopada 2018 roku.

Uwaga! Podczas bankietu odbędzie się licytacja atrakcyjnych gadżetów sportowych (m.in. koszulka meczowa Chievo Verona od Reprezentanta Polski Pawła Jaroszyńskiego, koszulka meczowa Akademii czy piłka z podpisami piłkarzy Lecha Poznań), z której dochód w całości przeznaczony zostanie na zakup upominków mikołajkowych dla zawodników Akademii!

Mamy nadzieję, że propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem. Wierzymy, że wspólna integracja oraz możliwość lepszego poznania może przynieść za sobą same pozytywy w kontekście dalszej współpracy i kontaktów.

Share