Aktualności

Zarząd Klubu pragnie serdecznie zaprosić naszych zawodników wraz z rodzicami do wzięcia udziału w pikniku sportowym będącym zakończeniem sezonu 2017/2018 w Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin. Inicjatywa organizacji imprezy ma na celu integrację środowiska Klubu.

Piknik to przede wszystkim doskonała okazja, aby docenić zaangażowanie i pracę wykonaną w minionym sezonie przez adeptów i trenerów Klubu, którym wręczone zostaną symboliczne upominki i dyplomy. Ponadto na wszystkich najmłodszych uczestników czekać będzie szereg atrakcji w tym m.in. dmuchane zamki, trampoliny, buble football, wyścigi w workach, wata cukrowa, mini-boiska piłkarskie czy malowanie twarzy. W planie wydarzenia znalazły się także konkursy sprawności piłkarskiej z nagrodami dla dorosłych oraz mecz Rodzice vs. Akademia. W związku z tym ostatnim zachęcamy wszystkich rodziców do zabrania strojów i obuwia sportowego.

Wzorem poprzednich lat w trakcie pikniku do dyspozycji uczestników będzie duży grill. Tym samym istnieje możliwość wrzucenia na ruszt zorganizowanych w swoim zakresie kiełbasek lub innych przysmaków. Oczywiście własne grille również wskazane.

Aby wziąć udział w zakończeniu sezonu należy wpisać się na listę prowadzoną przez trenera każdej grupy oraz wnieść ustaloną składkę w wysokości 20 złotych, która przeznaczona zostanie na pokrycie wszelkich kosztów planowanych atrakcji. Zapisy potrwają do 29 czerwca.

Wydarzenie odbędzie się dnia 30 czerwca 2018 roku na boisku Zespołu Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Słowiczej 3 w Lublinie. Oficjalne rozpoczęcie zaplanowane zostało o godzinie 14.00. Zawodników prosimy o przybycie w kompletach treningowych Klubu.

Do zobaczenia!

Share